Why Task Engine?

Pandora X Yazılım olarak uzun yıllar farklı ülkelerde ve birbirinden uzak konumlarda, farklı tiplerdeki iş gruplarıyla çalışan bir ekip olarak hem aynı ofiste çalışmanın kıymetini biliyor hemde uzaktan çalışarakta projeler üretilebileceğinin farkındayız. Biliyoruz ki birlikte üretmek için aynı ofiste, aynı masanın etrafında toplanmak yetmez, aynı hedefe kitlenmek gerekir. O yüzden kendi kullanımımız için Task Engine’i hazırladık.

Neler Yapabilirsiniz?

  • Task Engine’de ekiplerinizi oluşturup, onlara iş tanımlayabilirsiniz.
  • Task Engine coğrafi konum bazlı iş tanımlamanıza izin verir. İşin atandığı kişi, o konuma gelmeden işi tamamlayamaz
  • Task Engine mesaiye başlarken ve bitirirken kayıt tutar, böylece personelinizin hangi saatler arası çalıştığını raporlayabilirsiniz.
  • Task Engine’de projeler oluşturup, bunları kişi yada çalışma gruplarına atayabilirsiniz. Projelere süre tanımlayıp bunların o süreler içerisinde tamamlanıp tamamlanmadığını takip edebilirsiniz. Projelerinize alt iş tanımlamaları yapıp, işleri daha küçük parçalara bölebilirsiniz.
  • Task Engine sizin iş şablonları oluşturmanızı, böylece sık tekrarlanan işleri daha kolaylıkla ekleyebilmenizi sağlar.
  • Dilerseniz Task Engine Pro yazılımını personelizin bilgisayarına kurar, düzensiz aralıklarla ekran görüntülerini alabilir, böylece çalışma saatlerinin ne kadar efektif kullanıldığını takip edebilirsiniz. (Opsiyonel)
  • Task Engine’in alt iş kırılımları sayesinde her bir iş bloğuna ne kadar zaman harcandığını raporlayabilir, bu şekilde giderlerinizi daha kolay hesaplayabilirsiniz.
  • Task Engine Pro ile beraber gelen mesajlaşma uygulamasıyla anlık mesajlarınızı daha profesyonel bir ortama taşır, sadece işiniz ile ilgili mesajlara öncelik verebilirsiniz. Ayrıca kolayca dosya paylaşımı yapabilir, işinizle alakalı dosyaları güvenle ekibinize gönderebilirsiniz.
  • Task Engine Pro ile hedefimiz klasik bir proje yönetim yazılımından daha ötesini elde etmek ve iş/hayat dengesinde işimizi kolaylaştırıp hayatı bir adım öne çıkartmaktır.
Task Engine

Task Engine is a development of Pandora X Software Studios. With Task Engine you can forget about pros of working remotely and enjoy having your team working from different locations.

Pandora X Software 97 Kett's Hill
Norwich NR1 4HD / Norfolk
United Kingdom

Mobile Apps
ios App Android App
Do You Need Help?