Features

Her Yerde Rahatça Kullanın!

Task Engine, hem web, hem masaüstü hem de mobil uygulamadır. İstediğiniz yerde, istediğiniz konumda kullanabilir, kullanacağınız özellikleri siz belirleyebilirsiniz.

Kolay Kullanım

Task Engine, kolay kullanıma sahiptir. Hızlıca görevler incelenebilir, yeni görev eklenebilir, gruplara ayrıştırılaiblir. Aynı zamanda ekip üyeleri ile iletişim kurmaya devam ederek süreci hızlıca organize edebilirsiniz.

Ekip Çalışmasına Uygun

Task Engine’de ekiplerinizi oluşturup, onlara iş tanımlayabilirsiniz. Coğrafi konum bazlı iş tanımlamanıza izin verir. İşin atandığı kişi, o konuma gelmeden işi tamamlayamaz. Task Engine ile kolayca dosya paylaşımı yapabilir, işinizle alakalı dosyaları güvenle ekibinize gönderebilirsiniz.

Süre Kontrolü

Task Engine ile yaptığınız projede her ekip üyesine görevler dağıtarak, görevin ne kadar sürede biteceğini belirleyebilirsiniz. Personelin göreve başlama ve bitirme zamanı kayıt altında olacağından kolaylıkla süre hesaplaması yapılabilir.

Detaylı Raporlama

Task Engine, mesaiye başlarken ve bitirirken kayıt tutar, böylece personelinizin hangi saatler arası çalıştığını raporlayabilirsiniz. Uygulamanın alt iş kırılımları sayesinde her bir iş bloğuna ne kadar zaman harcandığını raporlayabilir, bu şekilde giderlerinizi daha kolay hesaplayabilirsiniz.

Gelişmiş Konferans Özellikleri

Görüntülü konferans özelliği ile ekibinizle görüntülü görüşerek iletişimi güçlendirebilirsiniz. Web Messenger'ın toplu ses kapatma, söz verme, birden fazla oda kurma, çizim tablosu gibi gelişmiş özellikleri sayesinde topantılarınız verimli geçerek süreci hızlandırabilirsiniz.

Tüm Platformlarda Kullanılaiblir

Task Engine sizi herhangi bir platform kullanmaya zorlamaz. Sizlere Masaüstü uygulaması, web uygulaması ve mobil uygulaması sunar. Çalışma tarzınıza göre kullanılabilir platformu seçerek ekip çalışmasına hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Task Engine

Task Engine is a development of Pandora X Software Studios. With Task Engine you can forget about pros of working remotely and enjoy having your team working from different locations.

Pandora X Software 97 Kett's Hill
Norwich NR1 4HD / Norfolk
United Kingdom

Mobile Apps
ios App Android App
Do You Need Help?