Frequently Asked Questions

Aklınıza takılabilecek bazı soruları derledik. Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.

  • Elbette! Task Engine masaüstü, web ve mobil uygulamasıdır. Yönetici tarafından belirlenen konuma gelindiğinde masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızdan çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca mobil telefonda kullanılmak için Google Play ve App Store'u ziyaret edebilirsiniz.

  • Her ekip üyesi uygulamaya giriş yaptığı anda kendi adına açılan görevleri görebilmektedir. Uygulama üzerinde "Mesaiye Başla" butonuna tıklayarak mesaisini başlatır, "Mola Ver" ile mola sürelerini kullandıktan sonra görevini yeniden başlatır ve "Mesaiyi Bitir" butonu ile mesaisini bitirir. Bu sayede günlük çalışma saati ortaya çıkar.

  • Task Engine üzerinde görevlerin bitiş süresi ayarlanabilmektedir. Ekip üyesi "Mesaiye Başla" dediği halde projeyi bitiremeyen, göreve zamanında başlamayan üyelerin raporlama kısmında performansı düşmektedir. Aynı zamanda opsiyonel olarak belirsiz zamanlarda ekran görüntüsü alınabilmesi mümkündür.

  • Görev açıldıktan sonra detay kısmına görev hakkında tüm bilgileri yazabilirsiniz. Bu bilgiler, kullanılacak metotlar, uygulamalar, kütüphaneler vb. tüm bilgiler olabilir. Daha fazla detay gerekiyorsa mesajlaşma kısmında anlık mesaj göndererek daha fazla açıklayabilirsiniz.

  • Kullanıcı görevi tamamlamış fakat görevi başlatmayı unutmuş ise yönetici tarafından görev düzenlenebilir ya da kaldırılabilir.

Task Engine

Task Engine is a development of Pandora X Software Studios. With Task Engine you can forget about pros of working remotely and enjoy having your team working from different locations.

Pandora X Software 97 Kett's Hill
Norwich NR1 4HD / Norfolk
United Kingdom

Mobile Apps
ios App Android App
Do You Need Help?